Repertuārs

 

 

Jūrmalas teātrī , paralēli remontdarbiem, notiek aktīva darbība un gatavošanās jaunajai 39. sezonai!

Norit jaunas, muzikālas izrādes “Par nejaušību, muļķi vien, sauc likteni” mēģinājumi. Šī izrāde iecerēta kā velte Latvijas simtgadei, un tas būs  muzikāls piedzīvojums, kas varēja būt noticis, Bulduros 1930-tajā gadā. Izrādē aizņemta lielākā daļa teātra aktieru. Režija – Imants Jaunzems, horeogrāfija – Ieva Kemlere.
Aprīlī aizsāksies darbs pie nebēdnīgas izrādes mazajiem (un arī lielajiem!) “Trīs traki truši”. Tās autors ir Māris Putniņš, režisors – I. Jaunzems. Ar šo izrādi plānots atklāt Jūrmalas teātra 39. sezonu, septembra otrajā pusē.
Ar koncertizrādi “Mana sirds ir pūra lāde” lustināsim līgotājus Jēkabpilī 23. jūnijā, bet 6. jūlijā izrāde “Kropļi ieies pirmie” dosies uz XIV Starptautisko amatierteātru festivālu “Spēlesprieks” Limbažos.
No 15.-17.septembrim Jūrmalā norisināsies VI Baltijas valstu amatierteātru festivāls "Baltijas Rampa" un izrāde “Mušu ķēniņš” izvēlēta kā Latvijas muzikāla vizītkarte.
Jūrmalas leļļu teātra studija, Ingunas Radziņas vadībā, oktobrī svinēs gan A. Kronenberga 130 jubileju ar jauniestudējumu “Tuntuļu Jurītis” pašiem mazākajiem, gan arī studijas desmitgadi ar repertuārā esošo iestudējumu parādi.

Sekojiet reklāmai!!!

 

 

 

 

 
Jūrmalas teātris, Muižas iela 7, tel. 67751089